...

Agro technikos programavimas

Siūlome galios didinimo darbus agro technikai - traktoriams, kombainams ir pan. Programavimo darbai žemės ūkio technikai suteikia daugiau galios ir ekonomijos tuo pačiu metu. Galios didinimas agro technikai gali būti atliekamas dviem lygiais:

ECO - programavimo darbai orientuoti į kuro sąnaudų mažinimą, tiem kuriems galios prieaugis nėra aktualus, o svarbiausias tikslas išlieka didesnis variklio ekonomiškumas ir mažesnės kuro sąnaudos. ECO programavimas suteikia iki 15 proc. daugiau ekonomijos ir 10 proc. daugiau galios.

Stage 1 - programavimo darbai suteikiantys ne tik daugiau ekonomijos bet ir leidžiantys saugiai išnaudoti sunkiosios technikos variklyje gamintojo paliktą galios rezervą. Atlikus darbus patirsite mažiau išlaidų degalams, padidėjęs galingumas suteiks malonesnį darbą, geresnį įsibėgėjimą ir kt. Stage 1 galios didinimas suteikia iki 15 proc. ekonomijos ir iki 20 proc. daugiau galios.

John Deere 6125R atliktas galios didinimas ir dpf korekcija
Case Quadtrac atliktas galios didinimas

Žemės ūkio technikai siūlome ne tik galios didinimą, bet ir kitus programavimo darbus. Padėsime susitvarkyti su DPF, EGR, SCR, Adblue ir kitomis sistemomis, profesionaliai išprogramuosime, suteiksime garantiją. Atkreipiame dėmesį, kad visa šviečiamojo pobūdžio informacija, skelbiama mūsų svetainėje apie programavimo darbus lengviesiems automobiliams, galioja ir agro technikai. Jei turite klausimų, norite pasikonsultuoti ar pageidaujate daugiau informacijos, kviečiame susisiekti su Remapo Marijampolės filialu, čia jums suteiks visą reikalingą informaciją, atsakys į klausimus bei pakonsultuos. Dirbame su įvairių gamintojų technika - Case, Caterpillar, Claas, Deutz, JCB, John Deere, Massey Ferguson, New Holand, Valtra ir kt.

Ypatingai patogu - individualiu susitarimu visus programavimo darbus galime atvykti atlikti į vietą pas jus! Atvykstame visoje Lietuvos teritorijoje. o jei reikia ir į kaimynines šalis pagal individualius susitarimus.