PowerChip galios didinimas valdomas telefonu

Ieškai paprastesnio būdo padidinti automobilio galią be programavimo?

Turim puikų sprendimą –

PowerChip

. Tai preitaisas veikiantis tokiu pačiu principu kaip programuotas chip tuning, kurį gali įsidiegti pats per kelias minutes, taip pat esant reikalui pašalinti. Naujiems automobiliams prietaisas nepanaikina garantinio.

Reikia automobiliui daugiau galios? Šis prietaisas suteiks

15-20%

daugiau galios tavo automobiliui. Viskas labai paprasta – prijunk prietaisą ir mėgaukis galingesniu variklio darbu.

Ar prietaisas veiks mano automobiliui? Susisiek su mumis. Mes pateiksime informaciją apie prietaisą atitinkantį tavo automobilio duomenis.

Reikia papildomo komforto? Prietaisas valdomas bevieliu Bluetooth ryšiu ir yra pritaikytas

Android

ir

iPhone

telefonams. Mūsų programėlės dėka galėsi realiu laiku matyt parametrų pasikeitimus ir pasirinkti vieną iš kelių galios režimų atitinkančių tavo poreikius.

  • Valdomas telefonu

  • Lengvai įdiegiamas

  • Itin veiksmingas

PowerChip Basic – Standartinis pigiausias variantas skirtas padidinti vieno automobilio galingumą. Galia (kW) ir sukimo momentas (nM) padidės apie 15%. Puikiai tinka nuosavam arba darbo automobiliui už prieinamą kainą. Ši versija skiriasi nuo kitų tuo, kad šis prietaisas bus pritaikomas tik vieno automobilio varikliui, kurio speicifikaciją nurodysite užsakydami. Privalumas – kaina, ji yra mažiausia iš nurodytų versijų. Tinkamas pasirinkimas taupantiems.

PowerChip Go – Universali versija tinkanti daugeliui automobilių variklių. Jei ateityje planuoji keisti esamą automobilį į naują – tai puikus varijantas tau. Ši versija sukels šiek tiek daugiau galios nei PowerChip Basic – apie 18% daugiau galios (kW) ir sukimo momento (nM). Šis prietaisas gali būti perkeliamas iš vieno automobilio į kitą, taip pat yra modifikuojamas (realiu laiko dyno stendo pagalba). Visi šie privalumai padaro prietaisą itin universaliu. Į komplektą galime pridėti nuotolinį pultelį, kuris leis įjungti ir išjungti prietaisą nekišant rankų po kapotu (puikus variantas prieš techninę apžiūrą).

PowerChip Elite – Šiuo metu populiariausias produktas. Ši versija siteiks iki 20% galios (kW) ir 20% sukimo momento (nM) tavo automobiliui! Pilnas nuotolinis valdymas Bluetooth ryšiu tavo išmaniojo telefono pagalba (tinka tiek Android tiek iOS operacinėms sistemoms). Realiu laiku galėsi keisti galios parametrus, keisti režimus, bei stebėti realius variklio parametrus išmaniojo telefono ekrane. Ši versija yra taip pat universali, gali būti pritaikoma daugeliui automobilių variklių. Prietaisas pilnai veiks perkeltas iš vieno automobilio į kitą. Su šiuo prietaisu automobilio galia bus tavo rankose, vieno mygtuko paspaudimu paversi automobilį į tikrą žvėrį!