...

Galios matavimas Dyno stendu

Esame turbūt vieninteliai Lietuvoje, galintys pasiūlyti galios matavimus dviem skirtingais dyno stendais. 4wd stendą rasite mūsų Marijampolės filiale, 2wd stendas Kaune.

Siūlome profesionalų, aukštos kokybės galios matavimą 4wd automobiliams. Kviečiame atkreipti dėmesį, kad ne kiekvienas galios didinimo servisas gali pasiūlyti savo klientams tikslų ir realią situaciją atspindintį galios matavimą. Norint pasiekti tikslių matavimo rezultatų reikalinga turėti ne tik puikios techninės būklės, reguliariai prižiūrimą galios matavimo stendą, bet ir atitinkamų įgūdžių juo naudojantis, reguliariai atnaujinti stendo programinę įrangą. Renkantis vietą galios didinimui ir matavimui yra verta žinoti, kad tik reikalavimus ir standartus atitinkantis Dyno stendas parodys tikslius duomenis prieš ir po chip tuning, leis realiai įvertinti automobilio galimybes, ko pasekoje gausite kokybiškesnę paslaugą.

Galios matavimas
Galios matavimas
Remapas Chip Tuning Dyno stendai yra sertifikuoti tarptautiniu, Europos Sąjungoje galiojančiu ISO 9001:2008 standartu, kuris garantuoja aukščiausią paslaugos kokybę. Minimaliausią įmanomą paklaidą užtikrina patentuota TrueForce II technologija, kuria remiantis atliekama 5000 realių matavimo kartų per sekundę, matavimo tikslumas žymiai mažesnis nei 0,1 AG. Mes garantuojame, kad mūsų servise galios matavimas bus atliktas profesionaliai, o rezultatas įmanomai tiksliausias.

Galios matavimai atliekami tik mūsų galios didinimo dirbtuvėse programuotiems automobiliams, atvykti tik atskirai pasimatuoti galingumą galimybės nėra.

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos arba individualiai konsultacijai.