...

DPF valymas

Lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams ir sunkiajai technikai

Žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis, todėl neapsiribojame vien tik filtrų šalinimu ir programavimu. Siūlome ir DPF/FAP filtrų ir katalizatorių (Euro 4-6) valymo/plovimo paslaugas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams ir sunkiajai technikai. Esame sukaupę daugiau kaip trijų metų patirtį DPF valymo srityje, šiuo metu mūsų servise rasite jau antrąją naujutėlę, vieną pažangiausių rinkoje suodžių/kietųjų dalelių filtrų ir katalizatorių valymo įrangą. Vis populiarėjant DPF valymo paslaugai, didėjant paklausai sunkvežimiams bei sunkiajai technikai nusprendėme investuoti į geriausią ir brangiausią rinkoje egzistuojančią įrangą, kuri yra pajėgi susitvarkyti su bet kokio dydžio kietųjų dalelių filtrų valymu.

DPF problemą signalizuoja suprastėjusi automobilio trauka, padidėję kuro sąnaudos ir išmetamųjų dujų kiekis, taip pat dažnai pasikartojanti regeneracija ir kt. Pastebėję šiuos ir panašius simptomus nedelskite – susisiekite su Remapo komanda, atliksime profesionalią diagnostiką, nustatysime filtro užsikišimo lygį ir patarsime kokiu metodu geriausia spręsti atsiradusią problemą. Jei filtras nėra išdegęs ar pažeistas mechaniškai, egzistuoja kitos būtinosios sąlygos, suteiksime jo valymo paslaugas, išvalytas filtras tarnaus iš naujo. Jei delsėte per ilgai ir nustatysime, jog filtrą valyti yra beviltiška, arba kad išvalytas filtras gali netarnauti pageidaujamą laikotarpį, pasiūlysime problemos sprendimo alternatyvas.

Nusprendę pradėti teikti suodžių filtrų ir katalizatorių valymo paslaugas atlikome išsamias paieškas, domėjomės ir konsultavomės su įvairiomis lyderiaujančiomis užsienio įmonėmis, turinčiomis patirties su DPF valymo įrenginiais, taip pat įvairiais gamintojais ir tiekėjais. Domėjomės ir plėtėme žinias apie rinkoje egzistuojančias valymo technologijas, metodus, jų trūkumus ir privalumus. Tik atlikę išsamias studijas ir tyrimus nusprendėme kokią technologiją siūlyti savo klientams tam, kad paslaugą suteiktume maksimaliai kokybiškai ir saugiai, išvengiant rizikos pažeisti DPF ir katalizatorius. Būkite tikri, jog jūsų automobilio filtrai mūsų įmonėje nebus valomi naudojant pavojingus ir nepatikimus metodus, tokius kaip į kurą pilamus cheminius mišinius ir kt.

Kaip jau minėjome, mūsų dirbtuvėse rasite vieną brangiausių ir pažangiausių DPF ir katalizatorių valymo įrangų, kuri naudoja modernų tirpiklių, vandens ir valymo skysčių mišinį, leidžiantį saugiai ir efektyviai pasiekti maksimalių filtro valymo rezultatų nepažeidžiant filtro ir keramikos. Mišinio nano technologija yra pajėgi išvalyti ir mažesnius nei 1 mm skersmens filtro korio tarpus. Įranga atlieka filtro diagnostiką, leidžiančią nustatyti filtro užsikišimo lygį, mechaninius pažeidimus, o po valymo yra patikrinamas filtro pralaidumas, rezultatai atspausdinami specialiame čekyje, kurį klientams atiduodame kartu su filtru. Jei automobilis neturi techninių, mechaninių trūkumų ar gedimų suteiksime garantija!

Lengvojo automobilio DPF valymas
Ponsse Scorpion King atliktas DPF ir CAT valymas
Medkirtės Euro 6 DPF prieš valymą ir po

DPF valymo paslaugą teikiame tiek lengviesiems automobiliams, tiek sunkvežimiams ar siunkiajai technikai.

Kaip žinoti, ar jūsų atveju apsimoka valyti DPF, ar po valymo jis tarnaus pakankamai ilgai?

Mūsų komanda konsultuoja kiekvienu atveju individualiai, todėl drąsiai kreipkitės ir mes padėsime priimti geriausią sprendimą. Trumpai atkreipiame dėmesį į esmines aplinkybes apie DPF tarnavimą po valymo darbų:

  • Automobilio rida. Dažnai nerekomenduojame valymo didelę ridą turintiems automobiliams. Didelė rida reiškia didelį agregatų nusidėvėjimą, o tai nėra palanku ilgaamžiškam DPF tarnavimui.
  • Automobilio metai. Senesniems modeliams DPF valymas taip pat gali būti laikinas sprendimas.
  • Eksloatuojami atstumai. Jei automobilis naudojamas išskirtinai trumpiems miesto atstumams, valymas tikrai nėra logiškiausias pasirinkimas. Trumpuose atstumuose nevyksta filtro regeneracija, todėl filtras vėl kemšasi ir problema atsinaujina.
  • Bendra automobilio techninė būklė, atlikti programavimai. Norint, kad išvalytas filtras ilgai tarnautų, jo bendra techninė būklė turi būti ideali. Negali būti jokių gedimų, kurie neleistų filtrui valytis arba skatintų jį kištis. Automobiliui negali būti atliktas nekokybiškas galios didinimas arba bet kokie kiti ekologinių sistemų programavimo darbai.

Automobilį galite patikėti mums, pasirūpinsime filtro išėmimu, valymu ir grąžinsime pilnai eksploatacijai paruoštą automobilį, arba galite atvežti tik išimtą DPF bakelį.

DPF/FAP plovimo ir valymo paslaugas teikiame lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams ir sunkiajai technikai. Kviečiame įvairius automobilių servisus ir remonto dirbtuves susisiekti su mumis, pasiūlysime specialias sąlygas ir kainas bendradarbiavimui.

Dėl paslaugos kainų, bendradarbiavimo ar daugiau informacijos kviečiame susisiekti el. paštu info@remapas.lt arba kontaktų skiltyje nurodytais telefonų numeriais.