...

DPF valymas

Naujiena Remapo dirbtuvėse! Žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis ir pradedame teikti DPF/FAP filtrų ir katalizatorių (Euro 4-6) valymo/plovimo paslaugas. Naujutėlė, viena pažangiausių rinkoje suodžių/kietųjų dalelių filtrų ir katalizatorių valymo įranga jau laukia Jūsų Remape.

DPF problemą signalizuoja suprastėjusi automobilio trauka, padidėję kuro sąnaudos ir išmetamųjų dujų kiekis, taip pat dažnai pasikartojanti regeneracija ir kt. Pastebėję šiuos ir panašius simptomus nedelskite – susisiekite su Remapo komanda, atliksime profesionalią diagnostiką, nustatysime filtro užsikišimo lygį ir patarsime kokiu metodu geriausia spręsti atsiradusią problemą. Jei filtras nėra išdegęs ar pažeistas mechaniškai, suteiksime jo valymo paslaugas, išvalytas filtras tarnaus iš naujo. Jei delsėte per ilgai ir nustatysime, jog filtrą valyti yra beviltiška, pasiūlysime profesionalias filtro šalinimo ir programavimo paslaugas (daugiau apie paslaugą šioje nuorodoje).

Nusprendę pradėti teikti suodžių filtrų ir katalizatorių valymo paslaugas atlikome išsamias paieškas, domėjomės ir konsultavomės su įvairiomis lyderiaujančiomis užsienio įmonėmis, turinčiomis patirties su DPF valymo įrenginiais, taip pat įvairiais gamintojais ir tiekėjais. Domėjomės ir plėtėme žinias apie rinkoje egzistuojančias valymo technologijas, metodus, jų trūkumus ir privalumus. Tik atlikę išsamias studijas ir tyrimus nusprendėme kokią technologiją siūlyti savo klientams tam, kad paslaugą suteiktume maksimaliai kokybiškai ir saugiai, išvengiant rizikos pažeisti DPF ir katalizatorius. Būkite tikri, jog jūsų automobilio filtrai mūsų įmonėje nebus valomi naudojant pavojingus ir nepatikimus metodus, tokius kaip naudojant karštą vandenį, taip pat į kurą pilamus cheminius mišinius, ultragarsinį ir išdeginimo filtro valymo būdus.

Kaip jau minėjome, mūsų dirbtuvėse rasite vieną brangiausių ir pažangiausių DPF ir katalizatorių valymo įrangų, kuri naudoja modernų tirpiklių, šalto vandens ir valymo skysčių mišinį, leidžiantį saugiai ir efektyviai pasiekti maksimalių filtro valymo rezultatų nepažeidžiant filtro ir keramikos. Mišinio Nano technologija yra pajėgi išvalyti ir mažesnius nei 1 mm skersmens filtro korio tarpus. Įranga atlieka filtro diagnostiką, leidžiančią nustatyti filtro užsikišimo lygį, o po valymo yra patikrinamas filtro pralaidumas, rezultatai atspausdinami specialiame čekyje, kurį klientams atiduodame kartu su filtru. Jei automobilio turbina, kuro įpurškimo ir EGR sistema veikia be priekaištų, po filtro valymo suteikiame individualia garantija!

Automobilį galite patikėti mums, pasirūpinsime filtro išėmimu, valymu ir grąžinsime pilnai eksploatacijai paruoštą automobilį, arba galite atvežti tik filtrą.

DPF/FAP plovimo ir valymo paslaugas teikiame lengviesiems automobiliams, mini sunkvežimiams. Kviečiame įvairius automobilių servisus ir remonto dirbtuves susisiekti su mumis, pasiūlysime specialias sąlygas ir kainas bendradarbiavimui.

Dėl paslaugos kainų, bendradarbiavimo ar daugiau informacijos kviečiame susisiekti el. paštu info@remapas.lt arba kontaktų skiltyje nurodytais telefonų numeriais.