...

Kuro sistemų patikra, remontas

Vidaus degimo variklių vienas iš esminių komponentų yra kuro tiekimo sistema. Norint, kad variklis dirbtų sklandžiai, ši sistema turi veikti be priekaištų. Keletas požymių, galinčių rodyti, jog atsirado problemų su automobilio kuro sistema:

  • Suprastėjusi trauka, sunkesnis automobilio užsivedimas. Šie simptomai gali rodyti paprasčiausią ir lengviausiai sprendžiamą problemą - kuro filtro užsikišimą.

  • Netolygios apsukos, pulsuojantis ir/ar “kalenantis” variklis. Gali rodyti, jog purkštukų darbas nebėra toks sklandus, kaip turėtų būti. Kartu atkreipkite dėmesį į automobilio išmetamųjų dujų kiekį, spalvą, kuro sąnaudas bei tai, kaip vedasi variklis. Jei kažkuris iš išvardintų požymių kelia įtarimą, rekomenduojame kreiptis į kompetentingą servisą.

  • Nesivedantis variklis. Vienas iš gedimų gali būti kuro siurblys, “užsiorinusi” kuro sistema. Geriausia kreiptis į specialistus, kurie nustatys tikslią priežastį ir problemos sprendimą.

Įprastai, prižiūrint automobilį, laiku atliekant techninį aptarnavimą, profilaktinius priežiūros darbus, didelių problemų su kuro sistema nekyla. Vis dėlto dažniausiai problemų kelia purkštukai ir tai dažniausiai sutinkamas gedimas. Jei įtariate, kad jūsų automobiliui gali reikėti kuro sistemos patikros ar remonto, kviečiame kreiptis į Remapas autocentras komandą, nustatysime tikslų gedimą, pasiūlysime geriausią problemos sprendimo būdą ir atliksime darbus profesionaliai, greitai ir patikimai.

Registracija ir konsultacija el. paštu: info@remapas.lt, arba telefonu: +37063382431