...

DPF programavimas

DPF, FAP, partikelis – tai yra sąvokos, reiškiančios kietųjų dalelių filtrą. Šie filtrai montuojami naujesniuose dyzelinius variklius turinčiuose automobiliuose, maždaug nuo 2005-2006 m. gamybos. DPF yra ekologinė sistema, kurios paskirtis - sulaikyti į aplinką kartu su išmetamosiomis dujomis išmetamas kietąsias sudegusio dyzelinio kuro suodžių daleles. Dėl šios priežasties DPF dar vadinamas suodžių filtru.

Kiekvienas DPF filtras turi ribotą tarnavimo laikotarpį ir automobiliui nuvažiavus tam tikrą atstumą, filtras pradeda kimštis, automobilio kompiuteris tai pastebėjęs inicijuoja regeneracijos (savaiminio filtro išsivalymo) procesą, tačiau anksčiau ar vėliau filtras vis tiek galutinai užsikemša, variklio darbas tampa apsunkintas arba pereina į avarinį režimą, iškyla pavojus varikliui, turbinai, purkštukams ir kt. Atpažinti užsikimšusį DPF filtrą galima iš suprastėjusios arba dingusios automobilio traukos, padidėjusio išmetamųjų dujų kiekio, dažnai besikartojančios regeneracijos, kraštutiniais atvejais automobilis gali nesikurti arba nedirbti ir nesikurti varikliui esant darbinės temperatūros. Tokiais atveju reikalinga nedelsti ir skubiai spręsti atsiradusią problemą, kol nekilo didesnės žalos.

Išspręsti užsikimšusio DPF problemą galima keletu būdų – filtrą keisti, valyti arba eliminuoti. Keitimas yra pakankamai brangus (kainos įvairios nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų), kartu reikėtų turėti omenyje, kad atėjus laikui ir naujai įsigytas DPF filtras susidėvės ir vėl pareikalaus investicijų. Valymas gali būti tinkamas sprendimas tačiau ne visais atvejais (daugiau apie DPF valymą ir apie tai, kada valyti filtrą apsimoka šioje nuorodoje). Tais atvejais, kuomet valymas nebegali padėti, rekomenduojame problemos atsikratyti kartą ir visiems laikams DPF filtrą tiesiog eliminuojant iš automobilio išmetimo sistemos.

DPF filtras yra išjungiamas programiškai ir pašalinamas mechaniškai. Taigi eliminavimo darbai susideda iš dviejų etapų. Profesionaliai eliminuotas DPF filtras daugiau niekada nebekels galvos skausmo, nereikalaus investicijų, o variklio darbas taps sklandesnis, turbina veiks geriau, tikėtina, kad ir kuro sąnaudos sumažės. Atkreipkite dėmesį, kad teisingai išprogramavus DPF filtrą neturi jaustis jokių automobilio variklio darbo pokyčių, retais atvejais vos pastebimai gali padidėti išmetamųjų dujų kiekis.

Turint specifinių žinių, patirties ir atitinkamą kompetenciją bei originalią įrangą DPF eliminavimas nėra ypatingai sudėtingas dalykas. Tačiau rekomenduojame nepatikėti šio darbo savamoksliams, patirties ir žinių stokojantiems neprofesionalams, kadangi neteisingai atlikti darbai gali turėti lemiamų neigiamų pasekmių automobilio varikliui, turbinai, purkštukams ar kitiems agregatams. Atliekant DPF išprogramavimą yra koreguojama automobilio variklio valdymo bloko kompiuterio programa, o apie netinkamą šios programos koregavimą ir to pasekmes plačiau esame aprašę „Chip tuning“ skiltyje. Taip pat informuojame, nuo 2019 m. TA metu jau yra galimybė nustatyti, ar automobiliui buvo atlikti ekologinių sistemų programavimo darbai. Neprofesionaliai atliktas programavimas garantuotai kiš koją norint praeiti TA.

Susidūrus su suprastėjusia automobilio trauka, padidėjusiu dūmingumu ir kitais simptomais, kviečiame susisiekti su Remapo komanda. Paskirsime jums patogų vizito laiką, atliksime profesionalią diagnostiką, nustatysime tikslų gedimą ir rekomenduosime optimaliausią sprendimo būdą būtent jums. Atlikdami DPF eliminavimo darbus naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintą įrangą, programą jūsų automobilio variklio valdymo bloko kompiuteriui kuriame individualiai, esame žinių, patirties ir kompetencijos sukaupę programavimo profesionaliai, todėl pasiūlysime jums kokybiškiausią ir 100 proc. profesionaliai atliktą DPF išjungimą. DPF problemą pamiršite visam laikui, galėsite mėgautis sklandesniu automobilio variklio darbu, o kartais ir padidėjusiu galingumu. Garantuojame, kad po mūsų paslaugų neturėsite problemų atliekant TA.

Jei vis dar turite klausimų apie DPF/FAP filtrą, mielai į juos atsakysime ir pakonsultuosime el. paštu: info@remapas.lt