...

Sunkvežimių ir sunkiosios technikos
programavimas

Siūlome galios didinimo darbus sunkiajai technikai - sunkvežimiams, autovežiams ir pan. Programavimo darbai sunkiajai technikai suteikia daugiau galios ir ekonomijos tuo pačiu metu. Galios didinimas sunkiajai technikai gali būti atliekamas dviem lygiais:

ECO - programavimo darbai orientuoti į kuro sąnaudų mažinimą, tiem kuriems galios prieaugis nėra aktualus, o svarbiausias tikslas išlieka didesnis variklio ekonomiškumas ir mažesnės kuro sąnaudos. Vidutiniškai kuro sąnaudos mažėja 1-3l/100 km.

Scania R480 atlikta EGR korekcija
Atliktos SCR-Adblue sistemos korekcijos Hyundai frontaliam krautuvui
Stage 1 - programavimo darbai suteikiantys ne tik daugiau ekonomijos bet ir leidžiantys saugiai išnaudoti sunkiosios technikos variklyje gamintojo paliktą galios rezervą. Atlikus darbus patirsite mažiau išlaidų degalams, padidėjęs galingumas suteiks malonesnį važiavimą, greitesnį lenkimą, įsibėgėjimą ir kt.

Sunkiajai technikai siūlome ne tik galios didinimą, bet ir kitus programavimo darbus. Padėsime susitvarkyti su DPF, EGR, SCR/Adblue ir kitomis sistemomis, profesionaliai išprogramuosime, suteiksime garantiją. Atkreipiame dėmesį, kad visa šviečiamojo pobūdžio informacija, skelbiama mūsų svetainėje apie programavimo darbus lengviesiems automobiliams, galioja ir sunkiajai technikai. Jei turite klausimų, norite pasikonsultuoti ar pageidaujate daugiau informacijos, kviečiame susisiekti su Remapo Marijampolės filialu, čia jums suteiks visą reikalingą informaciją, atsakys į klausimus bei pakonsultuos. Atkreipiame dėmesį, kad darbus atliekame ir Kauno filiale. Dirbame su įvairių gamintojų sunkvežimiais ir kita sunkiąja technika - DAF, Scania, Iveco, MAN, Volvo trucks, Mercedes-benz trucks, Caterpillar, Hyundai, JCB, Honda, Husqarna, Haulotte, Kubota ir kt.

Ypatingai patogu - individualiu susitarimu visus programavimo darbus galime atvykti atlikti į vietą pas jus! Atvykstame visoje Lietuvos teritorijoje, o jei reikia ir į kaimynines šalis pagal individualius susitarimus.