...

Mechaninės automobilių modifikacijos
galios didinimui

Esant poreikiui ir siekiui išgauti daugiau galios, nei leidžia gamintojo paliktas variklio rezervas, reikalinga atlikti mechanines modifikacijas. Pagal siekiamą rezultatą modifikacijos skirstomios į šiuos etapus:

Stage 1 - galingumo lygis yra variklio valdymo sistemos rezervo išnaudojimas variklio mazgams, gamintojo paliktose saugiose ribose. Po programavimo automobilis atitinka nustatytus taršos normatyvus.

Kiekvienam automobiliui atliekamas individualus programavimas.

Stage 2 - aukštesnis galingumo lygis, kuomet gamintojo paliktas variklio rezervas yra padidinamas ir išnaudojamas kartu atliekant mechanines modifikacijas, tokias kaip išmetimo sistemos tobulinimas, oro įsiurbimo ir oro aušinimo (intercoolerio) sistemų tobulinimas.
Kiekvienam automobiliui atliekamas individualus programavimas.

Stage 3 - aukščiausias galingumo lygis, kuomet paliktas variklio rezervas yra maksimaliai padidinamas ir išnaudojamas atliekant visapusį variklio modifikavimą, įskaitant išmetimo sistemos, oro įsiurbimo ir aušinimo sistemų, turbo kompresorių ir kuro sistemos našumo tobulinimus. Kiekvienam automobiliui atliekamas individualus programavimas.

Audi S4 stage 3 mechaninės modifikacijos
Audi S4 stage 3 išmetimo sistemos modifikacijos

Individualiais atvejais galimi ir tolimesni galios didinimo etapai, anksčiau paminėti tik dažniausiai sutinkami.